Dla mediów

Dla mediów

Informacje o Vivalo Sp. z o. o.

Vivalo zatrudnia i współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży inżynierskiej. Zajmujemy się infrastrukturalnym doradztwem inżynierskim na każdym etapie inwestycyjnym. Realizujemy także projekty w zakresie inżynierskiego leasingu pracowniczego oraz nowych technologii informatycznych.

Nasza wizja to ciągły zrównoważony rozwój. W naszej pracy łączymy innowacyjność i profesjonalizm z zachowaniem najwyższych standardów technicznych.

Zarząd spółki:

huge-square

Rafał Jakubicki

Prezes Zarządu

Założyciel i prezes firmy Vivalo sp. z o.o. Doświadczony inżynier z ponad 8-letnim doświadczeniem w doradztwie inżynierskim. Członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. Pasjonat nowych technologii. Pomysłodawca portalu Inżynierowie.pl.

huge-square

Marcin Prokopiuk

Wiceprezes Zarządu

Założyciel i wiceprezes firmy Vivalo sp. z o.o. Doświadczony inżynier z ponad 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i doradztwie inżynierskim. Członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. Pasjonat nowych technologii. Pomysłodawca portalu Inżynierowie.pl.

Flagowe projekty:

To tylko niektóre z naszych projektów...

Pobierz nasze logotypy

Pobierz PDF z naszą ofertą

Nasze najnowsze artykuły:

21 Grudzień 2015

Generalny Pomiar Ruchu 2015

  Na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich wykonaliśmy pomiary ruchu w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2015. ...
gpr1