Poznaj nasz zespół

huge-square

Rafał Jakubicki

Prezes Zarządu

Założyciel i prezes firmy Vivalo sp. z o.o. Doświadczony inżynier z ponad 11-letnim doświadczeniem w doradztwie inżynierskim. Członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w specjalności drogowej. Autor kilkudziesięciu dokumentacji projektowych z zakresu infrastruktury drogowej.

huge-square

Marcin Prokopiuk

Wiceprezes Zarządu

Założyciel i wiceprezes firmy Vivalo sp. z o.o. Doświadczony inżynier z ponad 14-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i doradztwie inżynierskim. Członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa. Pasjonat nowych technologii i innowacji procesowych. Specjalista w zakresie dokumentacji przedprojektowych oraz wniosków o dofinansowania ze środków pomocowych UE.

Najlepsi specjaliści

Profesjonalne zarządzanie projektami

Optymalne rozwiązania

Firma Vivalo zatrudnia i współpracuje z grupą blisko 40-ciu inżynierów i specjalistów zajmujących się projektowaniem i zarządzaniem przedsięwzięciami infrastrukturalnymi. Nasze usługi świadczone są także przez ekonomistów, kosztorysantów, geotechników, mostowców oraz specjalistów od gospodarki i inżynierii wodnej oraz gospodarki odpadami. Nasza działalność zaowocowała wieloma wyjątkowymi projektami.

Jesteś zainteresowany współpracą?